Zincirlikuyu Mezarlığı’nda öğle namazına takiben kılınan cenaze namazına Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, A Milli Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca, TBF Yönetim Kurulu üyeleri, Fenerbahçe Kulübü 2. Başkanı Semih Özsoy, Fenerbahçe Beko Takım Kaptanı Melih Mahmutoğlu, oyuncular Luigi Datome, Ahmet Düvelioğlu, Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, eski yöneticilerden Şekip Mosturoğlu ile Mahmut Uslu, Medipol Başakşehirli futbolcular Emre Belözoğlu ve Arda Turan ile spor, sanat ve iş dünyasından birçok isim katıldı.


Ömer Onan ve ailesi cenaze namazı öncesinde taziyeleri tek tek kabul etti. Utku Onan’ın naaşı kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedildi.


Fenerbahçe Kulübü Eski Başkanı Aziz Yıldırım başkanlığı döneminde baskketbol şubesinde hem oyunculuk hem de yöneticilik yapan Ömer Onan’ın yanındaydı…


Zincirlikuyu Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım ve Medipol Başakşehirli futbolcular Arda Turan ve Emre Belözoğlu buluştu.


Ömer Onan’a taziye dileklerini ileten Yıldırım ve arkadaşları, camii çıkışında ise Medipol Başakşehir’in futbolcuları Emre Belözoğlu ve Arda Turan ile karşılaştı.


Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Emre Belözoğlu da yakın arkadaşını zor gününde yalnız bırakmadı.


Daha sonra Emre Belözoğlu da Fenerbahçe’nin eski yöneticileriyle sohbet etti. Aziz Yıldırım da iki oyuncu ile uzun süre sohbet etti.

Kaynak: Hürriyet